HAMONOGRAM NABOŻEŃŚTW
W ŻEŃSKIM DOMU ZAKONNYM W HOLESZOWIE

 

LISTOPAD

11 listopada (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
12 listopada (niedziela) 10.00 Boska Liturgia
18 listopada (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
19 listopada (niedziela) 10.00 Boska Liturgia
20 listopada (poniedziałek) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
21 listopada (wtorek) 10.00 Boska Liturgia - ŚWIĘTO PARAFIALNE – Św. Archanioła Michała
25 listopada (sobota) Wsienoszcznoje Bdienije
26 listopada (niedziela) 11.00 Boska Liturgia


GRUDZIEŃ

3 grudnia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia
3 grudnia (niedziela) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
4 grudnia (poniedziałek) 10.00 Boska Liturgia – WPROWADZENIE BOGARODZICY DO ŚWIĄTYNI
9 grudnia (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
10 grudnia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia
17 grudnia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia
18 grudnia (poniedziałek) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
19 grudnia (wtorek) 10.00 Boska Liturgia – ŚW. MIKOŁAJA CUDOTWÓRCY
23 grudnia (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
24 grudnia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia – NIEDZIELA ŚWIĘTYCH PRAOJCÓW
30 grudnia (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
31 grudnia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia - NIEDZIELA ŚWIĘTYCH OJCÓW


STYCZEŃ

5 stycznia (piątek) 7.00 Carskije czasy
6 stycznia (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
7 stycznia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia – BOŻE NARODZENIE
8 stycznia (poniedziałek) Boska Liturgia
9 stycznia (wtorek) Boska Liturgia – ŚW. STEFANA
13 stycznia (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
14 stycznia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia
18 stycznia (czwartek) 7.00 Carskije czasy; ok.9.00-9.30. Boska Liturgia św. Bazylego Wielkiego;
17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
19 stycznia (piątek) 10.00 Boska Liturgia - CHRZEST PAŃSKI
20 stycznia (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
21 stycznia (niedziela) 10.00 Boska Liturgia – NIEDZIELA O ZACHEUSZU
27 stycznia (sobota) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
28 stycznia (niedziela) 11.00 Boska Liturgia – NIEDZIELA O CELNIKU I FERYZEUSZU

 

LUTY

4 luty (niedziela) 10.00 Boska Liturgia NIEDZIELA O SYNU MARNOTRAWNYM
10 luty (sobota) 8.00 Boska Liturgia – Sobota rodzicielska; 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
11 luty (niedziela) 10.00 Boska Liturgia – NIEDZIALA O SĄDZIE OSTATECZNYM
14 luty (środa) 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
15 luty (czwartek) 10.00 Boska Liturgia – SPOTKANIE PAŃSKIE
18 luty (niedziela) 10.00 Boska Liturgia NIEDZIELA SEROPUSTNA/NIEDZIELA      PRZEBACZENIA WIN
19 luty (poniedziałek) 17.00 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety
20 luty (wtorek) 17.00 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety
21 luty (środa) 8.30 Boska Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów; 17.00 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety
22 luty (czwartek) 17.00 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety
23 luty (piątek) 8.30 Boska Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów i molebien do św. Teodora z Tyru z poświęceniem koliwa
24 luty (sobota) 8.00 Boska Liturgia; 17.00 Wsienoszcznoje Bdienije
25 luty (niedziela) 11.00 Boska Liturgia – I NIEDZIELA WLK. POSTU/TRIUMF PRAWOSŁAWIA 

W ostatni czwartek miesiąca  o godz. 17-ej przed moszczami św. Mikołaja, znajdującymi się w monasterze, służony będzie akatyst.