aktualności projektowe

Wewnętrzny odbiór prac 2009 II 02
30 stycznia 2009r. dokonano siódmego wewnętrznego odbioru prac konserwatorskich przowadzonych w cerkwi pw. św. Symeona Słupnika w Dołhobyczowie.
Częściowy odbiór prac 2009 I 05
28-29 grudnia miał miejsce kolejny (szósty) wewnętrzny odbiór prac remontowo - budowalnych oraz konserwatorskich przowadzonych w cerkwiach pw. Zaśnięcia Bogurodzicy w Szczebrzeszynie i pw. św. Symeona Słupnika w Dołhobyczowie.
Piąty wewnętrzny odbiór robót 2008 XII 07
28 listopada dokonano kolejnego wewnętrznego odbioru prac konserwatorskich oraz remontowo-budowlanych przy cerkiwach objetych projektem pt. "Renowacja zabytkowych cerkwi Prawosławnej Diecezji Lubelsko-Chełmskiej. Szczebrzeszyn. Dołhobyczów. Etap II."
Szczebrzeszyn, Dołhobyczów – zaawansowanie prac 2008 XII 02
Z ogromną przyjemnością informujemy o postępującym zaawansowaniu prac budowlano-konserwatorskich przy remontowanych w cerkwiach Zaśnięcia Bogurodzicy w Szczebrzeszynie (1560r.) i św. Symeona Słupnika w Dołhobyczowie (1904r.).
Wewnętrzny odbiór prac 2008 XI 05
30 października miał miejsce czwarty wewnętrzny odbiór prac remonto - budowlanych oraz konserwatorskich przy rewitalizowanych cerkwiach w Dołhobyczowie i Szczebrzeszynie.
Częściowy odbiór robót 2008 X 08
30 września odbył się trzeci odbiór prac remontowo-budowlanych przy cerkwiach Zaśnięcia Bogurodzicy w Szczebrzeszynie oraz św. Symeona Słupnika w Dołhobyczowie.

Prace renowacyjne w Szczebrzeszynie i Dołhobyczowie 2008 IX 22
Miło nam poinformować, że z dnia na dzień coraz bardziej widoczne jest zaawansowanie prac remontowych w cerkwiach w Szczebrzeszynie i Dołhobyczowie.
Przypomnijmy że, remonty obu tych świątyń realizowane są w ramach projektu "Renowacja zabytkowych cerkwi Prawosławnej Diecezji Lubelsko - Chełmskiej. Szczebrzeszyn. Dołhobyczów. Etap II".
Drugi odbiór robót 2008 IX 08
29 sierpnia miał miejsce drugi wewnętrzny odbiór prac remontowo-budowlanych przy cerkiwach objetych projektem pt. "Renowacja zabytkowych cerkwi Prawosławnej Diecezji Lubelsko-Chełmskiej. Szcebrzeszyn.Dołhobyczów. Etap II."
Pierwszy odbiór prac remontowo-budowlanych 2008 VIII 05
31 lipca 2008r. komisja złożona z przedstawicieli inwestora i inspektora nadzoru dokonała pierwszego odbioru robót w cerkwiach w Dołhobyczowie i Szczebrzeszynie, remontowanych w ramach projektu PL 0242.
Rozpoczyna się II etap prac remontowo-konserwatorskich w cerkwi w Szczebrzeszynie i Dołhobyczowie 2008 VI 09
W dniu 4 czerwca w plenerze cerkwi Zaśnięcia Bogurodzicy w Szczebrzeszynie odbyła się konferencja prasowa rozpoczynająca II etap prac remontowo-konserwatorskich w cerkwi w Szczebrzeszynie i Dołhobyczowie.
Konferencję poprowadził lektor Andrzej Boublej - rzecznik prasowy Prawosławnej Diecezji Lubelsko - Chełmskiej.
<  1  2  3  4    >